Název profese Koordinátor/ka projektu v projektu Nová etapa (NOE) ID 11003728
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 27.9.2024

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092288

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Liberci
Oddělení projektů EU
Odbor zaměstnanosti a EU
Dr. Milady Horákové 632/5, 460 01 Liberec 1
Hlavní náplň činnosti:
Spolupracuje s manažery projektu na GŘ ÚP ČR při realizaci projektu po projektové,
administrativní a finanční stránce na zpracování zpráv o realizaci a žádostí o platbu, zodpovídá
za včasné vyhodnocování projektových rizik v rámci KrP ÚP ČR, spolupracuje na administraci
projektu, kompletuje podklady a reporty za KrP ÚP ČR, spolupracuje s dalšími útvary ÚP ČR
při realizaci projektu, dohlíží nad dodržováním povinné publicity, připravuje podklady pro
zprávy o realizaci a žádosti o platbu, vede krajskou evidenci monitorovacích indikátorů a
položkové čerpání na projektu v rámci dané KrP ÚP ČR, poskytuje projektovou metodickou
podporu poradcům v rámci KrP ÚP ČR, podílí se na vyhledávání ekonomicky neaktivních osob
zejména vyhledáváním a kontaktováním organizací a subjektů, které mohou být nápomocny
při identifikaci těchto osob, poskytuje podporu poradcům při vyhledávání potencionálních
zaměstnavatelů, přenáší informace z GŘ ÚP ČR v rámci KrP ÚP ČR.
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené min. vyšší odborné vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikační dovednosti
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, pečlivost
- výhodou je základní orientace v zákoně č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění
pozdějších předpisů
- dobrý zdravotní stav
- dobrá znalost českého jazyka
- svéprávnost a občanská bezúhonnost
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství
státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění
předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup 1.11.2024, případně dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíců, s trváním do doby, než
bude toto místo obsazeno státním zaměstnancem postupem podle § 24 odst. 1 nebo
5, nejdéle však na 6 měsíců
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 20. října 2024 na e-mailovou adresu
petra.svacinkova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.