Název profese Technický/á pracovník/ce - ID 10002186, úvazek 0,5
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 23.9.2024

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67091076

Pracoviště:
Oddělení majetku a investic v Oboru kancelář krajské pobočky
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci
Hlavní náplň činnosti:
• příprava a realizace drobných oprav a údržby movitého i nemovitého majetku krajské
pobočky, a to včetně všech budov kontaktních pracovišť krajské pobočky v rámci
okresu Liberec
• zajišťování zimní údržby chodníků, parkovišť a příjezdových cest budovy krajské
pobočky
• údržba zeleně na pozemku krajské pobočky
• operativní stěhovací práce v rámci objektu
• zajištění odpadového hospodářství, skartace papírového odpadu ve spalovně
• asistence s přípravou a nakládkou archivních krabic pro odvoz do centrálního archivu
• spolupráce na fyzické inventarizaci majetku krajské pobočky
Kvalifikační a další požadavky:
• střední vzdělání s maturitou
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa
• odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
• dobrý zdravotní a fyzický stav
• ŘP sk. B
Pracovní podmínky:
• platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
• pracovní úvazek 0,5 – pružná pracovní doba (zkrácený pracovní úvazek)
• předpokládaný nástup 1. 11. 2024, případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou do 31. 10. 2025 s možností prodloužení nebo
doby neurčité
Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis, strukturovaný
životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 30. 9. 2024
včetně na e-mailovou adresu: petra.svacinkova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.