Název profese Dělník/ce ve výrobě - obšívání/balení koberců
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 18.9.2024

Zaměstnavatel ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67087354

Náplň práce: obšívání koberců na průmyslovém šicím stroji, ruční i strojní balení kusových koberců, další pracovní činnosti spojené s výrobou koberců (úprava materiálu, čištění apod.).
Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, zkušenosti se šitím na šicím stroji výhodou.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, příspěvek na sport/kulturu/zdraví, další finanční odměny, po 1. roce příspěvek na ŽP/PP, 5 týdnů dovolené.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.