Název profese Administrativní pracovník/ce
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67084352

Směnnost: Dvousměnný provoz (ranní/ odpolední)
Pracovní úvazek: Zkrácený (4-6 hodin, nebo plný)
Pracovněprávní vztah: Hlavní pracovní poměr
Pracovní poměr: Září 2024
Mzdové rozpětí: 15 000 - 25 000,- Kč/ 6-8 hod. denně
Vhodné pro: Vhodné pro osoby se zdravotním hendikepem
Náplň práce:
Vystavování dodacích listů, faktur a pokladních dokladů.
Evidence zakázek.
Komunikace se zákazníky.
Personální evidence.
Evidence skladových zásob.
Plánování provozu prádelny.
Požadavky:
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
Znalost práce s Microsoft Office na vysoké úrovni (znalost Excelu je nutností)
Příjemné vystupování.
Ochota, učit se novým věcem.
Jen pro OZP (1. - 3. st.)
Loajalita k firmě.
Nabízíme:
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. (Program Pohoda).
Sídlo v blízkosti centra Liberce.
Příjemné pracovní prostředí, sídlo v blízkosti centra Liberce.
Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti.
Možnost zkráceného pracovního úvazku, zaměstnanecké benefity.
V blízkosti vlakového a autobusového nádraží Liberce, 2 minuty od tramvajové zastávky.
Pracoviště: Na Františku 106/4, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec 10, Liberec
Komu se hlásit: Petra Ledlová, e-mail: info@pradelnaduha.cz