Název profese Uklízeč/ka
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 13.7.2024

Zaměstnavatel Jiří Bláha s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67067401

Náplň práce: úklid výrobních prostor pekárny, cukrárny a chladicích boxů, Nevýrobních prostor v šatnách, jídelně a v kancelářích. Použití standardních úklidových technik včetně pojízdného mycího stroje.Mytí nádobí na cukrářské výrobě na vyhrazeném pracovišti.
Požadujeme: praxe v uklízení, zkušenost s řízením elektrického úklidového vozíku.
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, věrnostní prémie, dovolená 4 týdny + až 5 dní, náborový příspěvek 12 000 Kč, zvýhodněná cena výrobků
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:00 do 15:00.
PROSÍME NECHODIT OSOBNĚ NA ADRESU SÍDLA FIRMY!!!!!!