Název profese Mistr výroby
Místo výkonu práce Stráž nad Nisou
Přidáno 12.8.2024

Zaměstnavatel DIMATEX CS, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67059282

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čisticích hadrů. Pracovní doba ve všední dny 5:40 - 14:00.
Náplň práce: organizace párárny a lisovny textilu (16 osob), navážení balíků na párání - přidělování práce, výstupní kontrola (manipulace s 10 kg - 25 kg balíky textilu), evidence, údržba páracích strojků, nakládka a vykládka kamionů.
Požadujeme: ŘP sk. B, VZV, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, dobrá znalost MS Excel, NJ výhodou, zkušenost v oblasti provozu výrobní společnosti.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 25.500Kč hrubého + osobní ohodnocení do výše 6.500Kč hrubého, benefity.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.