Název profese Účetní - vedoucí ekonomického úseku
Místo výkonu práce Kutná Hora
Přidáno 30.9.2024

Zaměstnavatel U N I K O M, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67092579

Náplň práce:
Hlavní účetní s komplexní odpovědností za vedení účetního týmu a zajištění plynulého chodu účetních procesů společnosti.
Vaším úkolem bude řídit tým účetních, zpracovávat účetní závěrky, připravovat podklady pro daňová přiznání a úzce spolupracovat s auditory a daňovými poradci, zpracování dotací - spolupráce s poradenskou firmou.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadavky: praxe v oboru 5 let, samostatnost a spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na zdraví ve výši 3 000,- Kč (masáže, vitamíny, pobyt na podnikové chatě v Albrechticích v Jizerských horách, fitness), stravenkový paušál, peněžní odměna k životnímu jubileu a k odchodu do starobního důchodu.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte od 7:00 do 14:00.