Název profese Operátor/ka call centra
Místo výkonu práce Kutná Hora
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel ADMINISTER, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67087859

Náplň práce: Telefonické kontaktování stávajících a potenciálních klientů.

Požadujeme: Příjemný hlasový projev bez vad řeči, aktivní a komunikativní osobnost s obchodním duchem, uživatelskou znalost práce na PC, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a loajalitu, předchozí zkušenosti v call centru výhodou.

Nabízíme: Možnost práce z domova, zázemí české tradiční společnosti, po zapracování možnost posunu na jiné projekty, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanecké výhody: Výkonnostní odměny, stravenky.