Název profese Údržbář strojního zařízení
Místo výkonu práce Zborovice
Přidáno 10.10.2024

Zaměstnavatel GSP-High Tech Saws, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67095733

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Pracovní náplň: opravy a údržba strojního zařízení
- Požadujeme: vyučení v oboru strojní zámečník/obráběč kovů, svářečský průkaz velkou výhodou, zodpovědnost, časovou flexibilitu, schopnost samostatné práce
- PD Po-Pá, 6:00-14:30 hod.
- Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, 5 týdnů dovolené, firemní akce, občerstvení na pracovišti
- kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 17:00 hod., (pan Šebestík Jiří, tel.: 775 907 911), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sebestik@gsp.info