Název profese Kuchař / ka
Místo výkonu práce Bystřice pod Hostýnem
Přidáno 9.10.2024

Zaměstnavatel Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Bystřice pod Hostýnem, Havlíčkova 547
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67095406

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: samostatné vaření dle stanoveného jídelníčku, celodenní strava pro děti a zaměstnance
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, samostatnost
- PD střídání se na směnnách 6:00-14:30 / 11:00-18:30 hod.
- Benefity: FKSP příspěvky, po zkušební době bude navýšen plat o osobní ohodnocení /2.500,- až 3.000,-Kč/
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (paní Haluzová, tel.: 571 489 401), nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kuchyn@ddsbph.cz.