Název profese Dělník/ce ve výrobě - OZP
Místo výkonu práce Morkovice-Slížany
Přidáno 7.10.2024

Zaměstnavatel Handidekor s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 4
Reference 67094195

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Morkovice
- Pracovní náplň: spočívá v jednoduché montáži malých výrobků, na kterou bude zaměstnanec zaučen. Práce je prováděná v sedě, v dílně zaměstnavatele.
- Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost
- Výhodou: ŘP skupiny B, praxe v oboru
- Práce je možná v dopoledních hodinách (nebo i po domluvě v jinou dobu), Zkrácený úvazek 20 hod/týden, Doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení pracovního poměru, Tato práce není vhodná pro lidi s omezenou hybnosti rukou, případně s omezením práce v sedě po delší dobu.
- firma zajistí dopravu zaměstnanců z Kroměříže
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (pan Pliskva, tel: 704 138 241), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pliskva@vasmi.cz