Název profese Dělník, řidič, strojník, na opravy a údržbu komunikací
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 3.10.2024

Zaměstnavatel Kroměřížské technické služby, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093927

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Oprava a údržba komunikací. Dlaždičské a asfaltérské práce (možnost zaučení). Zimní údržba komunikací. Zednické a obkladačské práce.
- Požadujeme: Řidičské oprávnění sk. C, Profesní průkaz, Znalost zednických prací. Aktivní přístup k práci. samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
- PD Po-Pá 6:00 -14:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: Práce v Kroměříži a spádových obcích, Finanční ohodnocení dle vykonané práce, Zaměstnanecké benefity, Nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bakalikova@kmts.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (paní Bakalíková, tel. 608 330 271). Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.