Název profese Administrativní pracovník/ce
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 11.10.2024

Zaměstnavatel MAGNETON a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093603

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: administrativa, reporting vybraných dat v (MS Office), zadávání dat do interního systému
- Požadavky: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office), dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a zdravé sebevědomí, zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
- Společnost nabízí: nástupní mzda + prémie do výše 20%, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.: 573 592 578, 777 769 486), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.