Název profese Referent majetkové správy - asistent/asistentka vedoucího kanceláře ředitele
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 26.9.2024

Zaměstnavatel Národní památkový ústav
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092021

Pracoviště Kroměříž
- Popis pracovní pozice: spolupráce na zajišťování právní agendy pracoviště, zajištění majetkové správy s důrazem na zveřejňování příslušných dokumentů dle podmínek zákona č. 340/2015 Sb., zákon o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv (zákon o registru smluv), výkon různorodých administrativních činností včetně archivace a práce ve spisové službě, jakož i dalších vnitřních systémech užívaných u NPÚ jako zaměstnavatele.
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání všeobecného, právního nebo ekonomického zaměření; znalost českého jazyka (pro komunikaci v písemném projevu); všeobecné právní povědomí; všeobecná znalost základních právních norem ČR; uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office - Word, Excel); pozitivní přístup a dobré komunikační dovednosti; trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů
- Výhodou je: řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: zajímavou a naplňující práci ve stabilní, celorepublikově fungující příspěvkové organizaci Ministerstva kultury ČR, práci v prostředí státních hradů a zámků, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída + osobní hodnocení; nástupní plat dle praxe, pracovní poměr s 3 měsíční zkušební dobou na dobu určitou jednoho roku, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, volný vstup do památkových objektů ve správě NPÚ; předpokládaný nástup od 1. 12. 2024 nebo dle dohody
- Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete v termínu do 21. 10. 2024 na e-mail lanci.jiri@npu.cz.