Název profese Skladník/ce hotových výrobků
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 20.9.2024

Zaměstnavatel KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38,75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090526

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: naskladňování a vyskladňování hotovývh výrobků v externím skladě, vedení dokumentace, práce se skenerem, obsluha VZV
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. "B", případně průkaz na VZV, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
- Pracovní doba Po - Pá, víkendy dle potřeby, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1.200 Kč za vitalitu, 500 Kč za HV, benefity v hodnotě až 5.000 Kč
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (tel. 573 500 618, paní Bradová)