Název profese Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka - DPP/DPČ
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 9.9.2024

Zaměstnavatel JASPA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087043

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: odpolední úklid kanceláří a sociálních zařízení
- Požadavky: pečlivost, vhodné i pro OZP
- Pracovní doba Po-Pá, 3 hod./den, práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, nástup možný ihned
- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt telefonicky, Po-Pá, 8:00-14:00 hod., paní Štěpáníková, tel. 721 974 449, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: olomouc@jaspa.cz.