Název profese Servisní technik/ka - zemědělské a stavební techniky
Místo výkonu práce Žalkovice
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel VALZET, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085567

PRACOVIŠTĚ Žalkovice - areál firmy Zámoraví, a.s.
- Náplň práce: servis zemědělské a stavební techniky
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, odpovědný přístup k práci, ochota učit se novým věcem
- Benefity: půlroční prémie na základě hospodářských výsledků firmy, služební vozidlo a telefon, možnost dalšího seberozvoje, pravidelná účast na školeních
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Kadleček, tel: 605 418 992) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: servis@valzet.cz.