Název profese Prodavač/ka - smíšeného zboží
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel COOP družstvo HB
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084611

pracoviště Hulín
- Náplň práce: práce na pokladně a v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid
- Požadavky: praxe v oboru vítána, zodpovědnost, spolehlivost, vstřícnost k zákazníkům, ochota
- nástup možný ihned, zkrácený úvazek 30 hod./týden, otevírací doba Po - Čtv 6:30- 17:00, PÁ 6:30-17:30, SO 7:00- 11:00, NE 7:00 -11:00 hod.
- Benefity: Příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc. fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Tvrdoňová, tel: 775 773 011, 573 350 305), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: tvrdonova@coophb.cz