Název profese Obchodní referent/ka
Místo výkonu práce Slavkov pod Hostýnem
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel UNAR s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084610

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků v hotelovém segmentu na Slovensku. Budování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů. Spolupráce s naším týmem na přípravě nabídek a strategií. Žádné cestování - veškerou komunikaci a obchodní činnost vyřídíte pohodlně z naší kanceláře ve Slavkově pod Hostýnem
- Požadavky: Zkušenosti z obchodní pozice, Výborné komunikační schopnosti a schopnost navazovat kontakty. Samostatnost, spolehlivost a chuť dosahovat skvělých výsledků.
- Benefity: Možnost profesního růstu a seberealizace. Motivační bonusy.
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.