Název profese Ostraha prodejny Lidl
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67084667

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
- Požadujeme: Praxe a certifikát strážného výhodou. Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: Práci na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu. Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny. Zprostředkování certifikátu strážného nebo detektiva

- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
V případě zájmu o uvedenou pozici, prosím volejte paní Hanelovou, tel. 734 881 684, Po-Pá, 9:00 -16:00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.