Název profese Elektromontér strojů
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 26.8.2024

Zaměstnavatel Waterblasting Eurasia, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67083205

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Sestavování, montáž a seřizování a testování strojů a jejich jednotlivých částí. Zapojení elektrického ovládání hydraulických a pneumatických obvodů. Příprava, organizace a úklid pracoviště. Čtení a orientace v technických podkladech a výkresech. Ruční obrábění a zpracovávání kovových a nekovových materiálů řezáním, stříháním, pilováním, vrtáním, broušením a ohýbáním. Pájení, krimpování a izolování složitých obvodů a případné odstraňování obvodů
- Požadavky: Ukončené SOU / SŠ elektrotechnického směru, Praxi v oblasti elektromontáží min. 5 roků, Platné zkoušky, NV 194/2022 Sb. dle §6 nebo §7, Zkušenosti s elektroinstalacemi na nákladních vozidel 12V/24V, Uživatelská práce na PC, Zájem o technický obor, Samostatnost a flexibilita, ŘP skupiny B, Pečlivost a cit pro detail
- Výhodou: Programování PLC, Zkušenosti s generátory a měniči DC-AC 240V na mobilních strojích, ŘP skupiny C, Zkušenost s obsluhou VZV, Znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lukas@thehog.com nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Šupina, tel: 702 053 094 )