Název profese Svářeč - údržbář
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel Slévárna Pilana Hulín, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080471

pracoviště Hulín
- Náplň práce: svařování odlitků a opravy vad odlitků svařováním (ocel, nerez), drobné práce na údržbě
- Požadavky: platný svářečský průkaz - ZK 135 1.1 (MIG/MAG, MMA), praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost
- doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení PP na dobu neurčitou
- Benefity: plat podle měsíční výrobní realizace dílny, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 13:00 hod. (pan Gába, tel.: 724 812 951), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: marek.gaba@slevarnahulin.com