Název profese Řidič/ka - kurýr/ka GLS
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel DUO TRANS CZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080504

pracoviště Hulín
- Náplň práce: rozvoz a svoz zásilek ve svěřeném regionu, doručování zásilek i na dobírku, hotovost se odevzdává každý den, práce s mobilním terminálem a přepravními dokumenty, komunikace se zákazníky a zaměstnanci společnosti GLS, běžná péče o svěřené vozidlo (stáří vozidel do 3 let)
- Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, zodpovědnost a samostatnost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: HM + prémie, služební telefon i pro soukromé účely, volné víkendy a svátky, pracovní oděv a obuv, po zkušební době příspěvek na tankování pohonných hmot do osobního automobilu
- Kontakt telefonicky Po - Pá, 9 - 15 hod. (paní Karkusová, tel.: 775 420 297) , příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@duotrans.cz