Název profese Specialisté v oblasti marketingu
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 8.10.2024

Zaměstnavatel VAPOL CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67079578

pracoviště Holešov - Průmyslová zona
- Náplň práce: Social Media Specialist bude na všech kanálech sociálních sítí, prezentovat firmu, vytvářet a vyhodnocovat kampaně, sledovat trendy a nové platformy s cílem inovovat pro růst na základě vlastní vytvořené strategie. Naše MKT oddělení je 5 členné.
- Požadavky: passivní znalost AJ, Práce s PC - grafické programy - přesah s tvorbou banerů a MKT prezentací, zájem o marketing, dobrá komunikace a nadšení pro pohyb vpřed
- Benefity: Příspěvek na stravování 115 Kč/den
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Jánová, tel.: 608 410 180), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hr@vapol.cz.