Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.8.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078752

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme: vyučení a praxe v oboru je výhodou (není podmínkou, firma na pozici důkladně zaučí), samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- PD Po-.Pá, jednou za čtrnáct dní pracovní sobota
- Benefity: Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách, Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu, Odměny za jubilea
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod. (paní Javorková, tel: 725 591 119), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: svetlana.javorkova@rabbit.cz