Název profese Obsluha lisu papírového odpadu
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 12.10.2024

Zaměstnavatel POKART spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67077623

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: obsluha lisu papírového odpadu, zodpovědnost za prostory lisovny, skladování a expedice slisovaných balíků
- Požadavky: zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků, ochota pracovat ve třísměnném provozu, pracovitost, spolehlivost a zručnost
- Nabízíme: nástup ihned / dohodou, Pravidelné prémie dle výsledků, každoroční inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, odměny při pracovních a životních jubileích, " Možnost kariérního růstu, Pevná měsíční věrnostní odměna
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00-15:00 hod. (pan Hefka, tel.: 604 125 459).