Název profese Finanční a skladový/á učetní pro výrobní společnost
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 31.7.2024

Zaměstnavatel FORT- PLASTY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67076140

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: účtování skladů a běžných účetních operací s.r.o., fakturace, přiznání k DPH, KH, SHV, Intrastat, EKO-KOM, práce s pokladní hotovostí, reporty pro vedení společnosti a další podpůrné evidence
- Požadavky: SŠ ekonomické vzdělání, praxe v oboru, dobrou znalost účetnictví, znalost práce na PC (Excel), pečlivost, odpovědnost
- Výhodou: znalost software POHODA
- Benefity: 5 týdnů dovolené, dotované obědy, 13. plat, možnost dalšího vzdělávání apod.

- Kontakt osobní po přechozí telefonické dohodě (pan. Silný Ing., tel.: 575 755 711, Po-Pá, 7.00-15.30 hod.). K osobnímu jednání si prosím připravte strukturovaný životopis.
Případně své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: silny@fort-plasty.cz, popř. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.