Název profese Specialista/ka prodeje
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 17.6.2024

Zaměstnavatel TRADIX UH, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67064761

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Komunikace se zákazníky, Prodejní činnost, práce s hotovostí, inventury zboží, Tvořit prodejní doklady, nabídky, objednávky, příjemky, faktury , Doplňovat zboží do prodejních regálů
- Požadujeme: Samostatnou a cílevědomou osobnost, Schopnost samostatně rozhodovat, Komunikativnost, vysoké pracovní nasazení
- Výhdoou: Orientace ve stavebnictví, Uvítáme zkušenosti na podobné pozici
- Nabízíme: Odměny dle plnění plánu a povinností, Stravenky, Slevu na nákup zboží v našich prodejnách, Zaučení do sortimentu staveních materiálů, Nástup ihned nebo dle dohody
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: dostalova@tradix.cz.