Název profese Pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel Mgr. Jaroslav Fránek
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 10
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67088623

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: jednání s klienty, zjištění potřeb klientů, zadávání dat do PC
- Požadavky: znalost práce na PC, výhodou je řidičský průkaz sk.B, zodpovědnost, pracovitost
- Práce na plný úvazek, možnost práce i na zkrácený úvazek nebo práce i na dohodu o provedení práce nebo i na dohodu o pracovní činnosti - na domluvě
- Nabízíme: precizní zaškolení, firemní relax akce i v zahraničí, možnost práce na Home office
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na email: jaroslav.fr@seznam.cz