Název profese Řidič / řidička autobusu
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 23.8.2024

Zaměstnavatel ČSAD Vsetín a.s.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67077365

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: trasy na Kroměřížsku, v okolí Holešova a Bystřice pod Hostýnem
- Požadavky: ŘP D, profesní průkaz, trestní bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
- doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: HM + osobní ohodnocení, kafeterii v podobě karty Edenred, příspěvek na penzijko a životko až 1.100,- Kč měsíčně, příspěvek na týdenní pobyt v našich lázních v Darkově, nebo Brusně (SK)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kvetoslav.nabelek@zgroupbus.cz, nebo poštou na adresu firmy, příp. kontakt telefonicky pan Nábělek, tel.: 739 647 702.