Název profese Nástrojář (m/ž)
Místo výkonu práce Velký Osek
Přidáno 25.9.2024

Zaměstnavatel AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67091464

První kontakt:
e-mail: m.tobiasova@ais-systeme.de
osobně: Velký Osek, Po - Pá 9 - 15 hod.

Požadavky:
SOU vzdělání s maturitou, příp. střední odborné vzdělání technického směru, Jeřábník-vazač, řidičský průkaz sk. B, VZV, znalost základní práce na PC, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a pracovitost.

Náplň práce:
Nástrojař provádí údržbu forem a další práce spojené s opravami a úpravami forem. Nutná znalost ovládání strojního nářadí (soustruhy,brusky, frézky, drátořez), znalost čtení technické a výrobní dokumentace. Provádění pravidelné údržby a opravy vstřijkovacích nástrojů dle interních směrnic. Provádění nástrojařských prací spojených s výrobou.

Zaměstnanecké výhody:
Zvláštní prémie, příspěvek na stravování, bonusový systém.