Název profese Skladník/skladnice - pikér/ka
Místo výkonu práce Zásmuky
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Hügli Food s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087775

První kontakt:
Alena Trtíková, Zuzana Šustová, tel.: 321 759 614, 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,
e-mail: zuzana.sustova@huegli.cz ,
osobně: Nádražní 426, Zásmuky, Po - Pá 8:30 - 12 hod.

Hledáme do skladu hotových výrobků SKLADNÍKA/NICI - PIKÉRA/KU - VHODNÉ I PRO ŽENY.
Pokud máš zkušenosti s prací ve skladu a vychystáváním zboží, ozvi se nám. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:
* obsluha nízkozdvižného vozíku
* vyskladnění zboží pomocí čtečky
* dodržování pracovních postupů, hygienických a bezpečnostních norem

OČEKÁVÁME:
* práce je vhodná pro muže i ženy
* praxe ve skladu
* zkušenost se čtečkou/skenerem
* spolehlivost, důraz na pečlivost - správné počítání počtu kusů zboží při vychystávání/zaskladňování zboží
* fyzická zdatnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000,- Kč
* 2-směnný provoz /směny: po-pá - ranní 6.00-14.00 h/odpolední 14.00-22.00h/
* příplatky za směnu - odpolední 5%
* pravidelná roční valorizace mezd
* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 20.000 Kč
* práce na HPP - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba - plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* příspěvek zaměstnavatele na penzi
* pozice je vhodná pro muže i ženy
* možnost profesního růstu