Název profese Operátor logistiky (m/ž)
Místo výkonu práce Ovčáry
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086055

První kontakt:
Suský Zdeněk, tel.: 725 651 200, 8:30 - 16 hod
e-mail: nabor@sankogosei.cz

Náplň práce:
Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, naskladnění a vyskladnění zboží za pomoci dostupné manipulační techniky (paletové vozíky, VZV, pojezdové vozíky), zajištění pohybu materiálu a dílů mezi jednotlivými odděleními, expedice zboží dle požadavků zákazníka, vedení předepsané evidence a provádění inventur, nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor, běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení.

Požadované znalosti a dovednosti:
Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.
Uživatelská práce na PC (Word, Excel, Outlook), zkušenost s prací na obdobné pozici a oprávnění k řízení VZV výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, docházkový a směnný bonus, 25 dní dovolené, práce v novém, moderně zařízeném provozu.