Název profese Chemik/čka - náborový příspěvek 20.000 Kč
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 19.8.2024

Zaměstnavatel Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67081299

První kontakt:
Jiroušková Hana, tel.: 720 047 021, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: job@draslovka.cz
osobně: Po 8 - 9 hod.

BUĎTE SOUČÁSTÍ INOVACE! STAŇTE SE ČLENEM FAJN TÝMU, KTERÝ VYRÁBÍ EDN® efektivní, hospodářsky životaschopný a hlavně ekologicky udržitelný fumigant (účinný při kontrole háďátek, patogenů, hub a plevele), který napomáhá k ochraně půdy a šetří ozonovou vrstvu pro příští generace.
Získáte možnost dlouhodobé spolupráce v úspěšné firmě a k tomu náborový příspěvek 20 000 Kč.

Náplň práce:
- obsluha moderního výrobního zařízení v čistém prostředí - plničky tlakových lahví produktem v plynném stavu
- příprava produktu k následné expedici včetně značení obalového materiálu
- související manuální práce v chemické výrobě.

Požadavky:
- min. ukončení ZŠ, ideálně SOU vzdělání, obor chemie není podmínkou
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- zručnost, zodpovědnost, pečlivost
- ochotu učit se novým věcem - vše Vás naučíme
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod. směny ranní, noční)
- fyzická zdatnost a zdravotní stav bez omezení.

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
- nabídneme Vám finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- práci v čistém, moderním prostředí výroby inovativního produktu Draslovky
- možný kariérní růst, záleží jen na Vás a Vašich schopnostech
- nadstandardně placené přesčasy 50ti % příplatkem
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování s výběrem až z 8mi jídel, salátový bar, (menu za 40 Kč) a stravenky (v hodnotě 100 Kč)
- systém volitelných benefitů Cafeterie na dovolenou, kulturu, sport, zdraví atd.

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: IHNED, nebo dohodou