Název profese Asistent/ka technického oddělení
Místo výkonu práce Radovesnice II
Přidáno 19.8.2024

Zaměstnavatel Montex, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080914

První kontakt:
Suchánková Petra, tel.: 312 316 339, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: petra.suchankova@montex.cz
osobně: v sídle firmy Po - Pá 8 - 14 hod.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedený e-mail.

Do našeho týmu hledáme komunikativního a týmového kolegu pro zajištění technické a administrativní podpory technického oddělení.

Náplň práce:
Zajištění kompletní administrativy spojené s chodem technického oddělení,
Zajištění podpory techniků, technická výpomoc při průběhu obchodních případů, komunikace se zákazníky, příprava podkladů pro ukončení a fakturaci obchodních případů,
Spolupráce při prodeji standardních ND,
Spolupráce s nákupním oddělením na zajištění výrobních objednávek a jejich aktivní správa,
Spolupráce s dalšími odděleními,
Výpomoc při organizování firemních akcí.

Požadavky:
Minimálně SŠ technického nebo ekonomického směru s maturitou,
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
Dobré organizační a komunikační schopnosti,
Aktivní přístup ke svěřeným úkolům, spolehlivost a samostatnost,
Základy Aj nebo NJ vítány,
Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel),
Běžnou znalost prostředí MS Office, Outlook.

Zaměstnanecké výhody:
Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti, největšího výrobce nástaveb v ČR,
Odpovídající finanční ohodnocení,
Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání,
Příjemné pracovní prostředí, zdarma stravování po zapracování,
Mobilní telefon.

Nástup ihned/dle dohody.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.