Název profese Administrativní pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 14.8.2024

Zaměstnavatel Oblastní spolek Českého červeného kříže Kolín
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67079796

První kontakt:
Zájemce zašle profesní životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: vzdelavani.kolin@cervenykriz.eu

Pracovní doba po-pá: 8:00 -12:00 hod.

Náplň práce:
- správa různých agend
- koordinace pracovních aktivit skupiny zaměstnanců
- telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty
- přijímání a odesílání zásilek - zásilkové služby, ČP
- vyřizování drobných úředních záležitostí
- přijímání a péče o klienty.

Požadavky:
- výpis z trestního rejstříku
- minimálně střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- reprezentativní vystupování
- perfektní znalost českého jazyka - písemný i mluvený projev
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- znalost práce s PC, internetem, sadou Microsoft office a sociálními médii.

Uvítáme:
- předchozí zkušenosti s elektronickým docházkovým systémem Giriton
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- znalost AJ minimálně na komunikační úrovni.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost profesního růstu, možnost absolvování vzdělávacích kurzů nejen v oblasti první pomoci, možné budoucí uplatnění i na jiných pracovních pozicích.