Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží
Místo výkonu práce Pečky
Přidáno 9.8.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078555

První kontakt:
Románková Marcela, tel.: 601 569 924, Po - Pá 8 - 16 hod
e-mail: romankova@rabbit.cz

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě.

Požadujeme:
Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování.

Zaměstananecké výhody:
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Odměny za jubilea.