Název profese Vedoucí směny - mistr (m/ž)
Místo výkonu práce Velký Osek
Přidáno 3.7.2024

Zaměstnavatel AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67068951

První kontakt:
Tobiášová Marie, tel.: 777 676 428, Po - Pá 10 - 15 hod,
e-mail: m.tobiasova@ais-systeme.de ,
osobně: Velký Osek, Po - Pá 15 hod.

POŽADUJEME:
- autoritativní osobnost se smyslem pro systém a pořádek
- flexibilita
- praxe ve výrobní firmě min. 3 roky - automotive výhodou
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajistit splnění plánu výroby
- vytvářet příznivé pracovní podmínky a zajišťovat BOZP při práci
- zabezpečovat dodržování pracovní kázně
- provést příslušné opatření tak, aby bylo dosaženo kvalitní výroby na základě požadavku od oddělení plánu výroby
- zajistit včasné předání dokladů o docházce a mzdách k dalšímu zpracování
- dodržování materiálového toku na dílně
- dodržování úklidu na pracovišti
- dodržování a plné využívání pracovní doby všemi pracovníky.

NABÍZÍME:
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity - za docházku, za loajalitu…….
- stravenkový paušál
- penzijní připojištění.