Název profese Údržbář, řidič, topič
Místo výkonu práce Nýrsko
Přidáno 1.10.2024

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093143

POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem minimálně druhá očkovací dávka)
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný pracovní režim, Po-Pá 6:30 - 15 hodin
NÁPLŇ PRÁCE: údržbářské práce různého charakteru, provádění různýchoprav a odstraňování závad, řízení a běžná údržba vozidel, pomoc s manipulací při přepravě imobilních uživatelů, obsluha nízkotlaké a plynové kotelny a regulační stanice, kontrola provozuschopnosti bazónu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pololetní odměny, příspěvek na stravování, na produkty na stáří, 5 týdnů dovolené
Nástup 2.12.2024 nebo dle dohody
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., stupeň dle započitatelné praxe
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky (pracovní dny 7 - 15 hodin.)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
75000 - 85000 Kč za měsíc
CIE HR s.r.o.
Klatovy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Chanovice
ManpowerGroup s.r.o.

Mzda

od 23510 do 26000