Název profese Bezpečnostní pracovník (strážný/strážná)
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 25.9.2024

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67091475

Přijmeme pracovníky na pozici bezpečnostní pracovník (strážný/á) do prodejny Albert v Klatovech.
KONTAKT: emailem, telefonicky (pracovní dny 8:00 - 15:00)
NÁPLŇ PRÁCE: pochůzková činnost po prodejní ploše, kontrola bezpečnosti v rámci objektu, jednoduchá administrativa, monitoring zákazníků, práce s kamerovým systémem
POŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost
ÚVAZEK: 20 - 40 hod./týden
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost dlouhodobé spolupráce, flexibilní plánování směn, odměny za záchyty, zálohy na mzdu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Chanovice
ManpowerGroup s.r.o.
Dlouhá Ves
19500 - 20500 Kč za měsíc
Západočeské konzumní družstvo Sušice
Hartmanice
10400 - 11400 Kč za měsíc

Mzda

od 140 do 140