Název profese Provozní elektrikář
Místo výkonu práce Horažďovice
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel Otavské strojírny a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090256

NÁPLŇ PRÁCE: práce na údržbě elektrického zařízení a rozvodů, údržba a oprava el. nástrojů, spolupráce s oddělením údržby, spolupráce s externími firmami při řešení složitějších prací na elektroúdržbě
POŽADAVKY: vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici, odborná způsobilost v elektrotechnice dle zákona podmínkou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pracovní doba 37,5 hod./týden, 5 týdnů dovolené, vánoční prémie, příspěvek na penzijní spoření po odpracovaném roce, příspěvek na stravování
KONTAKT: emailem, telefonicky 376 334 442, osobně po předchozí telefonické domluvě