Název profese Pomocná kuchařka / pomocný kuchař
Místo výkonu práce Nýrsko
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085732

POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem minimálně druhá očkovací dávka)
PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrně rozvržená prac. doba - 12hodinové směny od 6:00 do 18:00 hod., směny i v SO a NE (1 - 2x do měsíce), fond pracovní doby 40 hodin
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 2x ročně pololetní odměny, příspěvek na stravování, na produkty na stáří, 5 týdnů dovolené
Nástup dle dohody
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., stupeň dle započitatelné praxe
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky (pracovní dny 7 - 15 hodin.)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Dlouhá Ves
19500 - 20500 Kč za měsíc
Západočeské konzumní družstvo Sušice
Hartmanice
10400 - 11400 Kč za měsíc
Janovice nad Úhlavou
ManpowerGroup s.r.o.

Mzda

od 23600 do 27000

Volné pracovní místo Pomocná kuchařka / pomocný kuchař je vystaveno v regionu Klatovy .