Název profese Soustružník CNC
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 3.7.2024

Zaměstnavatel Aerotech Czech s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 67069010

KOHO HLEDÁME?
Hledáme nadšeného CNC soustružníka pro letecký průmysl! Máte vášeň pro precizní obrábění? Tato pozice je pro Vás!

CO BUDETE DĚLAT?
"Budete se podílet na přesném obrábění dílů pro špičkové letecké motory.
"Po zaškolení budete pracovat samostatně na CNC.
"Vaší odpovědností bude měření a kontrola dílů.
"Budete provádět korekce nástrojů.
"Připravíte stroje k jednotlivým operacím a budete provádět jejich přestavby.
"Pravidelně budete kontrolovat a udržovat stroje a pracoviště dle plánů

URČITĚ NÁS U VÁS POTĚŠÍ:
"Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
"Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
"Zkušenosti s prací s nástroji a měřidly

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní mzda dle zkušeností, kompletní zaškolení, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

KONTAKT: e-mailem, telefonicky