Název profese Nástrojář - údržbář
Místo výkonu práce Lány
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Müller-Technik CZ s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087782

Požadujeme:
proaktivní přístup, ukončení SŠ/SOU technického směru (není podmínkou), pečlivost, svědomitost, důslednost. Samostatnost, schopnost týmové práce. Ochotu se učit novým věcem.Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou, není podmínkou. Trestní bezúhonnost.
Vhodné i pro absolventy, zaučíme si Vás.

Náplň práce:
oprava a údržba forem, obrábění kovů a jiných materiálů, vydávání forem pro výrobu, řešení aktuálních a individuálních problémů ve výrobě, udržování čistoty na přiděleném pracovišti, úzká spolupráce s ostatními odděleními.

Nabízíme:
práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti na trhu automobilového průmyslu,
práce na HPP, nástup možný ihned, možnost kariérního a profesního růstu, 25 dní dovolené, firemní benefity (stravenky, bonusový program, motivační benefitní program, náborový příspěvek 18.000,- Kč).

Místo výkonu práce: provozovna Lány (Středočeský kraj)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.