Název profese Logistik/čka výroby
Místo výkonu práce Lány
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel Müller-Technik CZ s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67084720

Požadujeme:
ukončené základní vzdělení, schopnost týmové práce, ochotu pracovat ve směnném provozu, pečlivost, spolehlivost a důslednost, manuální zručnost / dobrý zrak, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
zajišťování obalového materiálu pro lisy a svářečky, výměna sáčků na vtoky a jejich označení pro lisy, odvoz nájezdových dílů od lisů, kontrola vylepení kódů na obalovině a správný počet na paletě, zajištění nalepení průvodního listu a jeho řádného vyplnění, včasný odvoz hotové výroby od lisů, kompletace a páskování hotové výroby, správné ukládání finální produkce v prostoru k tomu určenému, zajišťování úklidu prostoru pro páskování a skladu obalů, ukládání vrácených palet na stanovená místa, třídění odpadu podle druhu, zástup pozice přípraváře materiálu v době výpadku nebo dovolených.

Nabízíme:
práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti na trhu automobilového průmyslu,
práce na HPP, nástup možný ihned, možnost kariérního a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, firemní benefity (stravenky, motivační benefitní program, příspěvek za 100% docházku a další).

Místo výkonu práce: provozovna Lány (Středočeský kraj)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.