Název profese Řidiči, pracovníci pohřební služby
Místo výkonu práce Český Těšín
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel Alena Janišíková
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085980

požadujeme čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost, časovou flexibilitu, bydliště jenom Český Těšín a opravdu blízké okolí.
Náplň práce: převozy zesnulých, manipulace, držení pohotovosti, další bližší informace po telefonu nebo v kanceláři pohřební služby Český Těšín.
Po dohodě ,nástup možný ihned.

bydliště uchazeče vzhledem k pohotovostem, Č. Těšín a okolí

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karviná

Karviná
Grafton Recruitment s.r.o.
Karviná
Karviná
Advantage Consulting, s.r.o.
Karviná
Karviná
33000 - 41000 Kč za měsíc
Workado, s.r.o.
Karviná

Mzda

od 30000 do 33000

U společnosti Alena Janišíková momentálně neevidujeme kromě pozice Řidiči, pracovníci pohřební služby žádná další volná místa

Volné pracovní místo Řidiči, pracovníci pohřební služby je vystaveno v regionu Karviná .