Název profese Prodavač/Skladník na naši prodejnu v Karlových Varech
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 17.10.2024

Volné od 12.3.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu, nářadí a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti ČR a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

• Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Prodavač/Skladník na naši prodejnu v Karlových Varech“

• Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naši společnost? Baví Vás obchod?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

• komunikace se zákazníky na prodejně v Karlových Varech a realizace jejich potřeb
• příjem a expedice zboží
• péče o prodejnu a její stav

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

• chuť učit se novým věcem
• pozitivní a aktivní přístup k zákazníkům
• vše ostatní se u nás naučíte

Co vám můžeme nabídnout:

• nástupní mzda 30 000,- Kč
• po zkušební době – prémie podle obchodních výsledků prodejny, až 5000,- Kč
• stravenky
• po prvním roce 25 dní dovolené
• výhoda menšího kolektivu
• stabilní zázemí zavedené firmy

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Jáchymovská 31, 360 04 Karlovy Vary

Nástup ihned!