Název profese Číšník/servírka
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Boutique Spa Hotel Saxonia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67088057

Kontakt: Kopecká Alexandra, tel.: 739 255 766, e-mail: manager.saxonia@hotelis.cz (8,00 - 15,00 hod)
Náplň práce: odborná obsluha, komunikace s hosty, chování, bezpečnost, hygiena, dodržování pravidel, příprava a obsluha a la carte, příprava teplých a studených nápojů, servírování nápojů a pochutin, sklízení použitého inventáře, spolupráce se zaměstnanci provozu, udržování pořádku na pracovišti, úklid po skončení směny.
Požadujeme: vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, znalost NJ, alespoň základní komunikační úroveň u obou jazyků, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a důslednost.
Upřesňující informace: pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení při plnění pracovních povinností, pracovní doba dle domluvy a potřeb zaměstnavatele (služby 17:00 - 21:00), možnost i plného úvazku nebo DPP.
Personální strava zdarma. Zvýhodněné ceny ubytování v rámci HOTELIS hotelů.