Název profese Uklízeč/ka
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Soukromá mateřská škola a dětské jesle Moudrá sova s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087566

Kontakt: Štaif Petr Bc. DiS., tel.: 739 455 133, e-mail: reditel@msmoudrasova.cz
Náplň práce: Úklid školních prostor - chodby, šatny, toalety, učebny, kabinety. Uklízečka provádí především každodenní běžný úklid, a velký úklid v době školních prázdnin (tj. včetně mytí oken, praní koberců atd.). Stará se o venkovní rostliny, záhony.
Požadavky na uchazeče: zkušenosti s úklidem kanceláří/hotelů/škol apod., řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme: příplatky k základní mzdě formou kariérního řádu, závodní stravování zaměstnanců a další benefity - MultiSport karta, firemní akce, apod. Přátelský kolektiv a příjemné prostředí našich škol.