Název profese Stavební a investiční technik
Místo výkonu práce Ostrov
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085764

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: 07nabor@vez.ost.justice.cz
Prac.doba: 6:30 - 15:00 h.
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru stavebního technika. Nabízíme perspektivní a stabilní
zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.

Očekáváme:
- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oboru

Náplň:
- koordinace stavebních a investičních projektů, administrace a spolupráce s úřady a podřízenými v
daném oddělení, kompletace prací
- 10. platová třída + zařazení dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle
NV č. 341/2017 Sb., Dále možnost odměn.
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 200 hodin řádné dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny
věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních
rekreačních zařízeních, sportovní aktivity,…